Péče o láhev vody VOSS

Péče o láhev vody VOSS

Jestli patříte k těm, kteří si vodu Voss kupují hlavně kvůli láhvi, tak určitě chcete, aby vám co nejdéle vydržela.

Jak byste se o láhve měli starat, aby co nejdéle vydrželi?

Pokud se podívám na typ PET láhve, tak nejsou vyrobené z klasického plastu, ale je tvrzený a proto i pevnější. Láhev je těžké promáčknout nebo ji jakkoliv zdeformovat. Jestli si budete do láhve znovu natáčet vodu, tak při pití nenechávejte zbytek vody na dně. Voda by se mohla po nějaké době začít kazit, vzkají v ní bakterie a ty se po nějaké době mohou usazovat do plastu.

Doporučení: Pijte vodu až do dna a nenoste v láhvi zbytky několik dní.

Dalším tipem je, když vodu máte na jednom místě. Třeba na stole, tak odšroubujte víčko a nechte láhev otevřenou. Voda se poté tak rychle nekazí.

Láhev pravidelně myjte i vlažnou vodou z kohoutku, ne přiliš horkou. To by se mohla láhev narušit. Nepoužívejte příliš micí prostředky, protože se z lahve nemusí plně dostat. Moje kamarádka mi poradila, jak láhev dobře vyčistit. Použila na to 3 odličovací tampónky, které vhodí do láhve a naplní vodou. Protřepe a několikrát vypláchne vlažnou vodou. Takovým postupem může láhev vydržet několik týdný. Berte však na zřetel, že se po čase začnou v láhvi vytvářet bakterie, proto je vhodné si poté zase koupit novou láhev.

Jestliže máte skleněnou láhev, tak se nemusíte bát mytí i v myčce. Nápis VOSS vydrží a pokud se o ni budete dobře starat a pravidelně ji mýt, tak má velice dlouhou životnost.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *