Láhev VOSS

Láhev VOSS

Plastové a skleněné lahve VOSS ovládají instagram. Kdo nemá alespoň jednu, jako by ani nebyl 🙂

Ani já jsem neodolala a musela jsem si jednu pořídit. Pro začátek plastovou (500 ml). Skleněná se mi sice líbí o něco víc, ale na běžné nošení mi nepřijde moc praktická, protože je (samozřejmě) poměrně těžká.

Samotná voda (má to být nejčitší artézská voda z Norska) mi nepřišla výjimečná. Řekla bych, že ta, co nám doma teče z kohoutku, chutná úplně stejně. Např. u vody Evian moje chuťové buňky přeci jen rozpoznají něco chuťově odlišeného. U vody VOSS tomu tak bohužel není.

Kvůli artézské vodě si ale VOSS kupuje asi málo kdo. Důležitá je stylová lahev, která vám zůstane po dopití původního obsahu. A tady začíná zábava! Obal stačí naplnit nakrájeným ovocem, nebo zeleninou, dolít vodou a vyrazit ven (nebo vzít do ruky telefon/foťák a všemožné kombinace rychle nafotit a vysdílet na sociální síti).

Ano, je to móda. Ano, dát za vodu 50,- Kč je nejspíš trochu přehnané. Ale mám pocit, že lahvička, která vám zůstane, za to stojí. Já si před nedávnem kupovala PET lahev podobného stylu (značka Equa), ta stála 130,- Kč a byla prázdná :-)))
Navíc, pokud mě (nebo kohokoliv jiného) lahev VOSS přesvědčí dodržovat pitný režim, je to investice k nezaplacení.

2 komentářů

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *