Co byste měli vědět o lahvích VOSS

Co byste měli vědět o lahvích VOSS

Dnes se v rychlosti podíváme na typy vody Voss, z jakého materiálu se vyrábějí láhve a v jakých objemech se voda prodává. Láhve jsou vyráběné ve dvou typech. První typ je sklo a druhý plast neboli PET.

Velikosti lahví

Skleněné lahve se prodávají v objemech – 375 ml a 800 ml. Oba typy můžete sehnat jak s perlivou (sparkling) nebo neperlivou (still).

Plastové láhve jsou k dostání ve třech objemech, a to v 330 ml, 500 ml a 850 ml. Všechny typy jsou k dostání pouze v neperlivé variantě.

rozměry lahví vody voss

Na co se která víc hodí?

Skleněná láhev, vypadá luxusněji. Logo je vygravírované přímo do láhve a proto se opotřebením nezničí. Nevýhodou je, že jsou skleněné láhve velice těžké, hlavně ta o objemu 800 ml. Proto je vhodnější ji mít na doma, kde ji tolik nepřenášíte a nemůže se vám rozbít.

Plastová láhev se hodí na každodenní nošení, na sport, do fitka nebo do kabelky. Láhve jsou lehké a pokud vám upadne, tak se pravěpodobně nerozbije. (Jen když by spadla nějak nešikovně na víčko, tak se může odštípnout.)

Do láhví o větších objemech můžete s lehkostí naházet ovoce, protože mají dost široké hrdlo. Do malých lahví se vejdou tak borůvky nebo drobné kousky ovoce.

voda voss s ovocem

Pro každého se hodí jiná láhev, ale jak jsem si mohla všimnout, tak nejoblíbenější je půl litrová PET a 850 ml PET. Nově se velice často objevuje nový design skleněné Voss o objemu 800 ml. Ta se hodí hlavně na doma.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *